O nas


2 Nas

Świadczymy profesjonalne usługi concierge dla mieszkańców
Warszawy, Poznania, Krakowa
i Katowic

Pomożemy Ci w załatwianiu codziennych i niecodziennych spraw. Zadbamy o to, by jak najmniej rzeczy zakłócało Twój wolny czas i by było go jak najwięcej. Dzięki nam spędzisz go dokładnie tak jak chcesz, a nie tak jak musisz. Codzienne obowiązki nie będą Cię już ograniczać. Załatwimy je dla Ciebie.

Wszystko pod jednym numerem

tel. 570 504 505


Homecierge Sp. z o.o. powstało w czerwcu 2014 roku. Swoją działalność rozpoczęliśmy świadcząc usługi concierge na terenie warszawskiego Wilanowa. Na przestrzeni lat firma rozwinęła działalność na tyle, że świadczy swoje usługi na terenie całej Warszawy, Krakowa, Poznania i Katowic, a także planuje ekspansję na kolejne miasta. Homecierge to przede wszystkim młody, zgrany, pomocny i zawsze uśmiechnięty zespół. Tworzą go profesjonaliści pełni pasji, którzy uwielbiają trudne zadania. Największą satysfakcję sprawia im fakt ich rozwiązania. Trzon zespołu tworzą współwłaściciele firmy. To dwaj doświadczeni concierge, którzy pracę w branży rozpoczęli na samym początku jej istnienia w Polsce.


 

Nasz zespół

 

Prezes Zarządu Spółki

 

WW

Michał Przyłuski

Specjalizuje się w dziedzinie sprzedaży, a jest z nią nieustannie związany od ponad 10 lat. Posiada wieloletnią praktykę w zarządzaniu zespołem – w przeszłości był między innymi przewodniczącym samorządu studentów. Od 2007 roku ma styczność z bezpośrednią obsługą klienta. W 2011 roku podjął pracę w pierwszej polskiej firmie świadczącej usługi concierge. Przez dwa lata pracy zdobył ogromne doświadczenie i może się pochwalić najlepszymi wynikami sprzedażowymi w historii firmy. Połowa 2015 roku to moment, kiedy mógł spełnić jedno ze swoich największych marzeń. Dołączył wówczas do zespołu Homecierge, a po kilku miesiącach stał się współwłaścicielem Spółki. Michał uwielbia trudne, złożone zlecenia wymagające podejmowania szybkich decyzji. Prywatnie pasjonat spontanicznych podróży i dobrej kuchni, a także wytrwały kibic piłkarskiej Ekstraklasy.

Wiceprezes Zarządu Spółki

 

DSC_6905 ps

Jakub Sosnowski

Jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i specjalistą w zakresie logistyki. Doświadczenie zdobywał już na etapie studów odbywając praktyki i pracując w korporacjach logistycznych. Z branżą concierge zetknął się po raz pierwszy w firmie, gdzie przeszedł kilka szczebli drabinki kariery, poczynając od pracownika fizycznego, poprzez etap pracy w charakterze gońca, aż po etat asystenta concierge. W 2014 roku wpadł na pomysł stworzenia własnej firmy oferującej kompleksowe usługi concierge na dużo większą skalę. Jakub w pracy uwielbia dobrą organizacje i zawsze dba o sprawne działanie zespołu. Prywatnie pasjonat motoryzacji i fan marki Mercedes. Uwielbia jazdę na nartach oraz gokartach.

 

 

Manager regionu Warszawa

Gosia

Znalezione obrazy dla zapytania ikonka telefonu   535 884 806

Znalezione obrazy dla zapytania ikonka telefonu   malgorzata.maksymiuk@homecierge.pl

.

Manager regionu Poznań

 

  536 852 788

  poznan@homecierge.pl

.

Manager regionu Katowice

 

   katowice@homecierge.pl

Manager regionu Kraków

            krakow@homecierge.pl