O nas


2 Nas

Świadczymy profesjonalne usługi concierge dla mieszkańców
Warszawy, Poznania, Krakowa
i Katowic

Pomożemy Ci w załatwianiu codziennych i niecodziennych spraw. Zadbamy o to, by jak najmniej rzeczy zakłócało Twój wolny czas i by było go jak najwięcej. Dzięki nam spędzisz go dokładnie tak jak chcesz, a nie tak jak musisz. Codzienne obowiązki nie będą Cię już ograniczać. Załatwimy je dla Ciebie.

Wszystko pod jednym numerem

tel. 570 504 505


Homecierge powstało w czerwcu 2014 roku świadcząc usługi concierge na terenie warszawskiego Wilanowa. Na przestrzeni lat firma rozwinęła działalność na tyle, że świadczy swoje usługi na terenie całej Warszawy, Krakowa, Poznania i Katowic, a także planuje ekspansję na kolejne miasta. Homecierge to przede wszystkim młody, zgrany, pomocny i zawsze uśmiechnięty zespół. Tworzą go profesjonaliści pełni pasji, którzy uwielbiają trudne zadania. Największą satysfakcję sprawia im fakt ich rozwiązania. Trzon zespołu tworzy właściciel firmy. To doświadczony concierge, który pracę w branży rozpoczął na samym początku jej istnienia w Polsce.


 

 

Prezes Zarządu Spółki

 

WW

Michał Przyłuski

Specjalizuje się w dziedzinie sprzedaży, a jest z nią nieustannie związany od ponad 10 lat. Posiada wieloletnią praktykę w zarządzaniu zespołem – w przeszłości był między innymi przewodniczącym samorządu studentów. Od 2007 roku ma styczność z bezpośrednią obsługą klienta. W 2011 roku podjął pracę w pierwszej polskiej firmie świadczącej usługi concierge. Przez dwa lata pracy zdobył ogromne doświadczenie i może się pochwalić najlepszymi wynikami sprzedażowymi w historii firmy. Połowa 2015 roku to moment, kiedy mógł spełnić jedno ze swoich największych marzeń. Dołączył wówczas do zespołu Homecierge, a po kilku miesiącach stał się współwłaścicielem Spółki. Michał uwielbia trudne, złożone zlecenia wymagające podejmowania szybkich decyzji. Prywatnie pasjonat spontanicznych podróży i dobrej kuchni, a także wytrwały kibic piłkarskiej Ekstraklasy.